O nas | 42% taniej | Kariera | Kontakt

Kariera

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Miejsce pracy: Dzierżoniów, ul. Pocztowa 5

Dodano: 2024-03-29

Opis stanowiska:
  • Pełna obsługa klientów w zakresie prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów oraz Ksiąg Handlowych,
  • Przygotowywanie deklaracji i rozliczeń podatkowych,
  • Opieka merytoryczna nad klientami w zakresie optymalizacji podatkowej,
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji,
  • Ścisła współpraca z klientami w zakresie spraw bieżących.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub zbliżone,
  • Praktyczna znajomość przepisów dot. VAT i PIT,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność bezpośredniej współpracy z klientem,
  • Znajomość aplikacji Comarch ERP Optima będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu na umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + premia roczna,
  • Dostęp do zasobów merytorycznych Kancelarii, w tym Wolters Kluwer LEX Podatki,
  • Miejsce pracy w centrum miasta.
Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacjaREMOVE@adactaREMOVE.com.pl w terminie do 30 kwietnia 2024 r. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt
Telefon:   + 48 531-868-868
E-mail:      rekrutacjaREMOVE@adactaREMOVE.com.pl
Biura:       Dzierżoniów, ul. Pocztowa 5
                 Wrocław, ul. Podwale 75